| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! Știe cineva un liceu de arte din Los Angeles? Dua funda happy

66 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oare cati oameni de pe TPU locuiesc in LA?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă știe, ce o să faci cu răspunsul? Nu ai cum să ajungi acolo.
Pe situl ambasadei USA sunt programe de schimburi de elevi de liceu, vezi acolo ce șanse ai să faci un an de liceu în USA.

| Fatamuntilor a răspuns:

Denisuca,sunt slabe sanse sa primesti un raspuns relevant(care sa iti ajute)
Din cate stiu criterile de selectie a elevilor straini sunt destul de dure. Daca ai spus,, liceu de art'' insemna ca ai anumite apitudini, nu?
Deci, parintii tai ar trebui sa se intereseze despre liceele de acolo, sau sa cauti chiar tu.Si sa te recomande cineva dintre profesori.
Si bineinteles destui bani cu care sa te intretii.
Prin urmare, nu ar fi mai bine sa cauti un liceu bun in tara la noi, apoi sa optezi ma departe pentru facultate in strainate!

| johnnny123 a răspuns:

Ai facut tot restul aranjamentelor pentru mutarea in SUA si a mai ramas doar sa-ti alegi liceul din Los Angeles? Si vrei sa-ti alegi liceul pe baza recomandarilor unor oameni de pe un site romanesc care nu stiu absolut nimic despre liceele din Los Angeles?

| Lukasssz a răspuns:

"L.A",de unde vrei sa stim noi, plus acolo tot este scump (de la case, chirie, traiul de zi cu zi), eu zic sa faci liceul frumusel in Romania si daca vrei sa te muti o poti face dupa facultate.

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Ce zici tu cu ce zic eu e o diferența. Eu îmi permit! Și nu înțeleg dc mai comentați dacă nu știți! Nu mai dormiți la noapte bine sau?

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Nimeni nu te crede soro, pui intrebari doar ca sa te aflii in treaba, plus daca tot "iti permiti" de ce nu ai facut generala acolo, hmm?

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Pt ca atunci nu ma gândeam la asta. Dar na, invidioșii așa fac!

| Lukasssz a răspuns:

Soro de cand zici "ca vrei sa canti" am obosit, ai facut toate demersurile,ai cumparat casa, ai vorbit cu parintii tai, ai talent, ai ureche muzicala, ai pile sau ai pus intrebarea asta doar ca sa te aflii in treaba?

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Da!

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

"Femeie de afaceri", si tactu ii pestele maicatii nu?

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Mda si eu sunt al doilea fiu al lui Țiriac

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Invidia e păcat mare. Lasă măcar invidia de Paste!

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Ce invidie pe ceva ce nu există?

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Dacă "mami tau" e femeie de afaceri eu sunt frate cu Justin Bieber si tatăl meu e Țiriac.

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Nici măcar nu o cunosti pe mama și mănânci rahat aiurea. Vezi-ți de treaba ta și lasă invidia deoparte ca nu e buna in viața!

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Esti o țărancă jegoasa care își spală fundul la lighian si vi la mine cu talente.
Iesi acasa de paduchioasa

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Faci troll aiurea ca vrei sa te faci "cântăreață " dar fata mea paduchioasa cei care vor sa devina mari in muzica se apuca de la 5-6-7 ani

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Plus fac pariu pe orice ca masina vărului meu face de 2 ori cat casa ta

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Ba boule, casa mea e mai scumpă decât tine, ești nebun la cap? Ieși in *** ma-tii de aici și vezi-ți de treaba ta analfabetule!

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Si tu ai greseli gramaticale fata mea, cred ca am câteva lucruri la mine acasă care valorează de 5 ori mai mult decât "vila ta"

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Ba puță, vezi ca te faci de **** pe TPU cu prostiile tale. Țăranca e mama ta ba jegosule! *vii. Pe la școala când treci? Și romana fuge de tine la cât de jegos ieși, hai come tu cono!

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Hai zile baby! Unde sunt?

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Tu esti cea care se fac de **** pe Tot, tu esti cea care face troll si rade tot TPU de tine.

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Si vezi ca daca mi-o vezi te închini la ea.

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Si tu ai mai multe greseli gramaticale, jegoasa mică.

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

*face

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Spune-le idiotule!

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Nici nu am la ce? la viermele ăla? Nu mersi

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Mi-am pierdut timpul cu o jegoasa care nu stie sa distingă realitatea de vis, iti doresc o viata reușită si sa ajungi sa te trezesti din "visul" tău.

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

"Vierme",dar de unde sti tu cum o am, a fost "mami tau" la mine? Ps: o am mai mare decât iti imaginezi tu.

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Eu zic sa faci ceva cu viața ta, ca trece repede! PS: nu-ți mai pronunța numele atâta

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Si eu iti zic sa faci ceva pentru. binele tău:nu mai mintii

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Nu mint! Ești handicapat? De ce as mai întreba oamenii ceva dacă as minții? Tu gândești?

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Copiii ca tine in zilele noastre mint, doar ca sa se simta ei bine

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

La cum scrii și la ce prostii scoți pe gura, mai mult de 14 ani n-ai

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

*unii. Nu e valabil la mine chestia asta!

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Dacă spui adevarul esti luat de "prost" halal copii, Doamne fereste.

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Auzi dar daca noi câțiva userii nu te credem tu de ce te ataci?

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Vreau sa spun ca mi-am pierdut timpul cu una care probabil se mai uita la desene animate si vizeaza sa ajunga "cântăreță"
Si practic se mai da si matură la 13 ani.

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Umm..nu ma atac! Dar unul dintre acei useri, este cam nesimțit!

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Hai sa terminam cu această "drama " si sa ne vedem amândoi de viata noastra, vedem noi cine a avut dreptate.

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Și eu vreau sa spun ca mi-am pierdut timpul cu un prost care mănâncă ***. Tind sa spun ca sunt și fete de 20 ani care se uita la desene animate! Hai te pup!

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Si eu cu o proastă care mănâncă ****! Si alea la 20 de ani au ceva probleme daca se uita la desene animate.

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Dc trebuie sa judeci pe fiecare? Poate lor le place sa se uite la desene. Care e problema ta?

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Ok!

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

Eu zic sa terminam acest circ si o sa vedem noi cine are dreptate.

| Lukasssz a răspuns:

Gata ma, o sa îl conving pe administrator sa schimbe numele acestui site :"Toti pentru romanii de la tara care se spala la lighian si vor sa ajunga in L.A"

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

In primul rând, nu ma spăl la lighean! In al doilea rând, stau la vila! In al treilea rând, mama e femeie de afaceri. Așa ca SHUT THE F*CK UP! Pwp!

| Lukasssz a răspuns (pentru Denisaaa08):

In primul rand daca iti vinzi tot ce ai aici nu vei rezista mai mult de 2 luni in L.a.

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Cine a zis ca vând?

| Lukasssz a răspuns:

Awww copila imatura de 13 ani e nervoasă? Fata mea tu esti mancatoarea de cct aici si faci troll pe site-ul acesta, du-te dracu unde o sa vezi tu cu ochii, cu mamitica aia a ta "Femeie de afacere "

| Denisaaa08 explică (pentru Lukasssz):

Ba! Ești penibil și prost in același timp! Nu, nu fac troll, dacă atâta minte ai sa crezi ca fac troll, îți plătesc eu psihiatrul, doar zi-mi când. Și, văd ce fel de om jegos ești, când înjuri de Paști! Puteai totuși sa te apți, dar na, nu prea te duce capul! PS: du-te tu ca e mai aproape de tine

| Catrice a răspuns (pentru Denisaaa08):

Și tu ai jurat de Paști, păcătoaso sad

| Denisaaa08 explică (pentru Catrice):

Buna dimineața!

| Catrice a răspuns (pentru Denisaaa08):

Hristos a înviat!

| RobertMoon a răspuns:

Noi nu stim daca este la noi in oras si ne intrebi de LA.

| Legion7X a răspuns:

Google este cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fără 2-3 milioane de dolari în cont nu ai ce căuta în LA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul agricol ce are, iti sta in gat?

| Denisaaa08 explică (pentru anonim_4396):

Da. Nu înțeleg care e treaba ta. Eu vreau sa ajung cineva in viața, nu agricultor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Denisaaa08):

Nu impresionezi pe nimeni cu troll-ul asta ieftin si oricum nimeni nu te crede papusa laughing

| Eisenheim a răspuns:

Oare americanii știu vreun aprozar în râpa seacă? laughing Cum să știm noi de aici liceu de arte in LA? laughing

| Flavianadx a răspuns:

Cauta si tu pe google maps ce mare lucru