| Lenaaaaaaaaa a întrebat:

Bună TpU! Vă rog dațimi niște nume de Transformice pentru fete dar să nu aibă cuvintele: Miau, Lol, Andrei, DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Poti sa pui numele pe care il ai pe TPU, poti sa cauti liste pe net, sau poti sa nascocesti un nume( nu iti face griji, toti au nume ciudate acolo, al meu a fost odata Capricorl happy )
Sugesti( internet):

Alalexia
Cuprietenii
Fatasexyi
Marajoacabine

1 răspuns:
| Elyiela a răspuns:

Si mie imi place Transformice si il joc de 4 ani am nivelul 107. Exemple de nume de fata: Exxery, Niiiama, Laviiis, Lightlyy, Pinkys, Bellaaa, Xenera, Sweetiess...