| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

voi incepe facultatea de marketing si as dori sa stiu daca ma va încurca un tatuaj pe antebrat.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad legatura

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Am auzit că la intrarea in facultă, la poartă stă decanul și caută studenții de tatuaje. Cei tatuați mai dau odată bacu-l iar ceilalti intră

| FreddieM a răspuns (pentru sierra1):

Cam exagerat, nu cred asa ceva, ar fi un abuz grosolan.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te încurcă, dacă nu mergi la negocieri cu mânecile de la cămașă suflecate, sau sufulcate,
Suflecată, până la brâu, ca în cântecul studențesc.

| Bizon95 a răspuns:

Cum iti imaginezi tu ca te-ar incurca, chiar sunt curios tongue

| Denisa0954 a răspuns:

Normal ca nu. La ce sa te încurce?

| Patronu1 a răspuns:

In cel mai rău caz ajungi sa îți tai bratul. Hai frate mergi liniștit ca nu o sa te trimită nimeni acasă pentru atâta tot. Un tatuaj nu definește ce fel persoana ești