| Pisica3000 a întrebat:

Bună TPU vreau să devin când cresc mare dansatoare de manele îmi place foarte mult să dansez din fund! Ce părere aveți?

4 răspunsuri:
| nugasescusernameliber a răspuns:

Poate cand cresti mare iti mai creste si mintea.

| tpuuser999 a răspuns:

Daca poza profilului este a ta, eu zic sa mai astepti cativa ani si sa te gandesti mai bine intre timp, poate o sa realizezi ca e mult mai stabil si placut sa te faci farmacista, asistenta, inginera sau sefa de echipa in cele din urma happy.

O intrebare mai interesanta din partea ta ar fi daca exista dansatoare de manele pe TPU care sa-ti explice exact ce inseamna acest lucru (repetitii, contracte, persoane de interes, posturi, concerte, salariu, planuri de viitor).

Nu uita ca tuturor ne place sa mai dam din fund sau din buric, dar mergem in club pentru asta si ne trece. Daca vrei sa lucrezi in domeniu, se cere multa dedicatie, antrenament si trebuie sa incepi cat mai repede... pentru ca altfel nu o sa te remarce nimeni sau mai rau, nu o sa fii luata in serios.

| itisnotimportant a răspuns:

Zic să te mai gândești.

| Atrielle a răspuns:

Avem o parere destul de proasta si la fel o va avea marea majoritate a lumii despre persoanele care practica "dansatul din fund".

Daca nu vrei sa fii tratata ca un obiect, ti-as sugera sa lasi manelele si dansatul din fund, sa inveti la scoala, sa faci o facultate daca ai posibilitatea si sa-ti gasesti o alta profesie pentru cand vei creste mare.

Cu totii vrem sa fim admirati, dar e un sentiment aparte cand stii ca oamenii din jurul tau te apreciaza pentru cine esti tu ca persoana (ex. esti om de cuvant, esti o persoana inteligenta, etc) decat sa te "aprecieze" pentru cum dai din fund.

Sunt sigura ca poti mai mult de atat si sper sa nu te limitezi la datul din fund pe manele, in special pentru. ca esti asa de tanara si inca poti schimba foarte multe.