| ILoveHanHyoJoo a întrebat:

Buna TPU... Vreau sa stiu cum este la C.N. "Octav Bancila" Iasi (la profilul arhitectura, arte ambientale si design )... Adica cum este la admitere : ce probe se dau, daca sunt grele sau usoare, cum sunt profesorii, este un liceu bun etc. Dau funda si ce vreti voi big grin

Răspuns Câştigător
| Purgatoriu a răspuns:

Sunt dificile pentru un incepator.
Ai o natura statica, natura e la fel la toate sectiile. Si o compozitie in care iti vor da sa faci corpuri cu muchii si corpuri de rotatie. E dificil pentru ca sunt tot felul de probleme cum ar fi perspectiva si altele.

| ILoveHanHyoJoo explică (pentru Purgatoriu):

Multumesc de informatii, dar voiam sa aflu si cate ceva despre profesori, nivrelul liceului etc. big grin

| Purgatoriu a răspuns (pentru ILoveHanHyoJoo):

-_- Sunt profesori extrem de slabi, intr-adevar -_-