| DeeaDeea94 a întrebat:

Bună tuturor, ce părere aveți despre limbajul de programare PHP? Este mai greu și mai mult de învățat decât la HTML ȘI CSS? Acuma sunt la un nivel de incepător cu HTML ȘI CSS. Vreau să mă dezvolt pe partea de web design, mulțumesc și astept raspunsuri

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU invata php, iti pierzi timpul. Php si ruby sunt antichitati care nu mai sunt folosite la proiecte noi. Mai ales php are o performanta mizera. Te pui si inveti JavaScript si daca vrei poti sa ajungi si la fullstack cu Node.js. Eu personal folosesc java, mai ai si altele pe baza python e Django, mai este limbajul Go. Node. Js e mai usor, cu java e greu

| DeeaDeea94 explică (pentru anonim_4396):

Ok,o să țin cont, îți mulțumesc frumos

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeeaDeea94):

Sa nu tii. Programatorii php sunt in continuare cautati si vor fi pentru mult timp.