| mmamiruna a întrebat:

Bună tuturor,
Sunt în căutarea unui al doilea job. Dat fiind ca vremurile sunt asa cum sunt. De preferat după ora 16.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate pui aici informatie necesara, ca sa te putem ajuta:

- varsta pe care o ai
- profesia si experinta pe care o ai intr-un anumit domeniu
- satul, orasul sau comuna unde locuiesti, ca sa stim unde sa-ti cautam!

| dullcat a răspuns:

O idee de job care este foarte solicitat acum e cel de livrator prin glovo sau alte aplicatii. Iti pot alege tu numarul de ore pe care le faci in functie de programul tau.

| Sophieka a răspuns:

Cauta pe olx sectiunea part time si pe grupurile de Facebook, pune anunt. Atentie la escroci pe Facebook. Nu te intalni cu nimeni decat la companiile reale.

Eventual scrie si pe grupurile de mamici.

Felicitari pentru al doilea servici. Bine faci. Economiseste si pune bani deoparte.

| 7downkick a răspuns:

Pot cauta un loc de muncă de exemplu pentru asistenta cu clienții știi tu când suni la digi și răspunde un agent e destul de acceptabil