| Diana99624 a întrebat:

Buna tuturor! Sunt studenta la Carol Davila in ultimul an si am nevoie de cateva site-uri medicale cu articole stiintifice de unde ma pot inspira pentru licenta. Va rog sa imi recomandati, pentru cine cunoaste. Multumesc!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

6 ani de studiu intens la medicina ca sa te informezi de pe TPU...

| Diana99624 explică (pentru suntserios):

Daca nu esti aici ca sa ajuti, mai bine te abtii. Cunosti cumva toata situatia ca sa iti dai cu parerea? Si cine ti a zis ca sunt la medicina? Poate fac alta specializare. Nu exista doar medicina generala la facultatea asta