| SetYourselfFree a întrebat:

Va rog sa imi dati cat mai multe detalii despre facultatile: biotehnologii, zootehnie, silvicultura, stiinta mediului, cartografie, protecția mediului, planificare teritoriala. Ce meserii poti avea dupa si daca sunt de viitor? Merci

1 răspuns:
| Nimeni20192018 a răspuns:

Silvicultura nu ti-o recomand din proprie experiență, decât dacă îți place foarte mult. Eu așa credeam ca imi place acum o urăsc din tot sufletul dar mai am doar un an jumatate. Restul facultăților nu știu.