| iubesc a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie ce parere aveti despre facultatea de pedagogia invatamantului primar si prescolar? Are vreun viitor? Cum e in primul an? Intreb pe cei in masura sa raspunda. Multumesc

4 răspunsuri:
| TPUajutor a răspuns:

Parerea este buna dar depinde de persoana care invata daca ai place ei?
Viitor cred ca este pentru asa ceva

| iubesc explică (pentru TPUajutor):

Da imi place foarte mult, de cand sunt mica visez sa am de a face cu copiii.

| TPUajutor a răspuns (pentru iubesc):

Atunci e cea mai buna alegere nu te descuraja fii puternica si inplineste-ti visul.

| iubesc explică (pentru TPUajutor):

Multumesc.