| Ionut145783738 a întrebat:

Vin cu o întrebare și sper sa ma ajutați cu păreri, poate din propria experienta. Am primit o oferta de angajare la 5 to go. Eu în prezent sunt angajat la un supermarket. Programul de la cafenea e mai tentant, deși mai aglomerat ca nr de ore. Dar am 2 weekenduri libere pe luna, duminicile libere. 2 zile de la 7 la 18, 2 de la 7 la 14. Pe când la magazin programul se schimba săptămânal, pana la 22.30, chiar și în weekend.
Salariul este aproximativ la fel, însă nu știu cum decurge o zi la munca într-o cafenea, cât de repede trece timpul, cum sunt clienții, șefii, etc.

1 răspuns:
| ValentinGabi a răspuns:

Păi poți demisiona de aici si să încerci acolo dacă consideri că e mai bine, e alegerea ta