| Devil21 a întrebat:

Buna!
Vreau cat mai multe detalii despre facultatea de psihologie si științele educației mai ales din partea celor care sunt înscriși la facultatea respectiva.
Ma interesează in mod special:admiterea, sesiunile, cadrele didactice si programul.

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Despre admitere gasesti pe site si sunt sigura ca au si grup pe Facebook unde poti cere detalii. Ce vrei sa stii despre sesiuni? Poti cere detalii unor colegi mai mari sau o sa vezi atunci. Profesorii sunt perceputi diferit de fiecare student in parte. Programul, la fel, il cauti pe site.