| Mihaelaaaa19 a întrebat:

Vreau pe timp de vara, dupa ce se termina scoala sa ma angajez la Yazaki, Arad. Pareri si detalii, program elevi. Am 18 ani, unii imi spun ca voi lucra ca un angajat normal, program extrem de greu iar altii imi spun ca desi am 18 ani din moment ce sunt eleva voi avea program mai lejer gen pentru elevi, studenti. As vrea niste pareri. Mersi.

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Lucrezi ca orice adult de 18 ani program normal program special doar pe durata cursurilor din cate am inteles Yazaki nu e o firma usoara deci iti urez bafta!

| seularts a răspuns:

O sa lucrezi full time din moment ce nu mergi la scoala pe timp de Vara!

| JimJones a răspuns:

Nu cred ca au program special pentru elevi si studenti. Singurii care iti pot oferi un raspuns exact sunt chiar cei de la Yazaki.
Sa ai in vedere si articolul asta:

http://newsar.ro/......-din-arad/