| Denisacg16 a întrebat:

Buna, vreau sa dau la academia de politie dar am un dinte stramb este vreo problema?

7 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Salutare! Nu. Sa nu ai probleme medicale ( cardiace, renale, anemie, probleme de vedere sau alte cele). Asta nu conteaza, pentru ca tot aptă ești din punct de vedere fizic. Numai bine!

| Yuoia a răspuns:

Asta nu e o problema. Sa nu ai altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Contează mintea să nu o ai strâmbă, sau caracterul.

| Saiko93 a răspuns:

In cel mai rau caz o rada putin pe la spate colegii. In rest, nu... Cat timp nu sunt alte simptome mult mai severe... Pff, sa speram ca nu deoarece e posibil sa nu iti dea voie la anumite probe.

| 3824060673 a răspuns:

Nu este normal, dar dacă îți plac băieții o să ai mari probleme cu cei până în 21 de ani cărora le plac doar femeile și cu cei de peste vârsta experimentelor cărora le plac doar femeia lor

| Nirvanaaa a răspuns (pentru 3824060673):

A întrebat strict dacă poate da la academia de poliție, nu de băieți.

| 3824060673 a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Dacă îți pui întrebări ai incertiduni, afli motivul și îl elimini, nu mai contează prin ce formă atât timp cât din punct de vedere legal ești pro, dacă salvezi și pe cineva mai ales pe tine, ești jumate intrat.în academie, în grație, în...în și în. E peste un anume nivel de rezolvare deasupra centrului de greutate aflat în cădere