| anonim_4396 a întrebat:

Bună,vreau să devin agent de vanzari, voi intra in a-8-a,ce liceu trebuie să urmez anul viitor? si după ce facultate? Funda btw!

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Ar trebui sa ai aspiratii mai mari. Oricine se poate angaja in vanzari, nu ai nevoie decat de 16 ani impliniti. Si probabil un curs de vanzari la locul de munca, sustinut de angajator. Sunt bani putini in vanzari, sa stii. Ai target, daca nu il atingi, nu-ti da mai nimic. Daca il atingi, luna viitoare ti-l creste, ca sa nu il mai atingi, ca sa iti dea cat mai putin happy E valabil peste tot.

| cerooscuras a răspuns:

Orienteaza-te spre un profil economic - contabilitate