| alinamihaela92 a întrebat:

Buna vreau sa stiu parerea cuiva care stie despre ce e vorba si care a lucrat in club in Italia sau la agentie in Londra, astept referinte. fundita celui mai detaliat raspuns

3 răspunsuri:
| TipaSecsiii88 a răspuns:

Depinde la ce te referi adica dansatoare, barman sau ce?
Dansatoare=in Italia nu e bine deloc.toti ii fac avansuri te iau de una de alta.Mai ii pipaie ceva.Eu una stiu prin ce am trecut ajunsesem sa fac si s.x ca sa ma intretin dar, nu e bine

| alinamihaela92 explică (pentru TipaSecsiii88):

Ca animatoare, cum functioneaza totul? cum se poarta cu tine etc

| TipaSecsiii88 a răspuns (pentru alinamihaela92):

Hm..nu e prea ok.Adica in Italia nu e ok pentru ca stii si tu e prima tara cu cele mai 'rele' injuraturi si se cunoaste imediatwinking.eu t sfatuiesc sa iti gasesti alta tara in care sa pleci [R.