| pisytau a întrebat:

vreau sa va intreb, pentru politia locala, cati ani faci facultatea? e cu admitere? ai nevoie de inaltime? eu termin anul asta clasa a 12-a si as vrea sa merg, doar ca am 1.60, dar am vazut si persoane scunde,vreau sa va cer parerea sa ma ajutati, voi ce ma sfatuiti? Va Multumesc!

1 răspuns:
| adishorMS a răspuns:

Facultate? la politia locala? asta-i buna multi nici sa scrie nu stiu oare unde or fii terminat facultatea? LOL asta a fost buna
la gradinari ai nevoie de bacalaureat