| HaruNoHate a întrebat:

vreau si eu sa stiu ce faci la proba de desen. adica ma duc sa ma inscriu la arte vizuale la marin sorescu si as vrea sa stiu ce faci in timpul probei... te pun sa desenezi ceva sau alceva.va rog frumos spunetimi repede ca sau in tensiune si imi e cam frica. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| alex118x a răspuns:

Pai o sa-ti dea un test usor despre cunostinte gnerale despre arta plastica plus de facut un studiu dupa natura (desen) ambele se noteaza
succeshappy

| HaruNoHate explică (pentru alex118x):

Sunt in ceata laughing ok mersi mult