| Veptr a întrebat:

Buna Ziua, am 15 ani și vreau să intru la n armata(pe viitor), o problema este aceea că am astm bronșic dar nu am mai avut nevoie de el și dacă am avut rar și mă liniștească in 2-3 mine fără inhalator. Vroiam să aflu daca este posibil, mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ivy86 a răspuns:

Sincer nu cred, dar poți sa te antrenezi mult pana atunci sa iti cunoști limitele corpului tău.
Dar dacă vrei în armata și organismul nu te ajuta îți poți antrena creierul, nu mușchii!