| IoaNa1428Dmd a întrebat:

Am 16 ani și doresc sa merg la școală de aviație din București happy.
Daca am probleme de vedere pot merge? (-2, 75 pe stângul și -1, 75 pe dreptul)
Pot face cursurile doar sâmbătă și duminică? Nu sunt din București și nu pot ajunge zilnic acolo.

1 răspuns:
| Luca_Ionescu_1995 a răspuns:

Ai putea sa astepti si poate sa incerci dupa cand o sa cresti, avand in vedere ca atunci ai avea posibilitatea sa te muti, iar despre problemele de vedere nu am expertiza in asta