| Rares88 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi. Informații! Peste aproximativ 5 luni am admiterea și vreau sa dau la farmacie, Sibiu și București, dar parca mi-ar plăcea mai mult Sibiul ca oraș și liniște. Vreau sa știu dacă îmi pot câștiga existenta din facultatea pe care as putea sa o termin acolo și cat mai multe informații suplimentare legate de aceasta, daca se poate. Mulțumesc anticipat, funda la cel mai detaliat răspuns happy

Răspuns Câştigător
| murgumarius a răspuns:

In Bucuresti sunt mai multi bolnavi si deci primesti farmacistule bani mai multi. La Sibiu sunt mai putini bani, dar mai liniste. Fa facultatea la Sibiu si vino după bani la București. Baftă.