| Andreealove34 a întrebat:

Buna ziua!
Am o întrebare:M-am înscris la doua facultăți.La una am intrat la buget unde trebuie sa confirm locul pana pe 28, iar la cealalalta aflu rezultatele pe 29 Iulie. As putea confirma locul la prima facultate, iar in caz ca intru la a doua sa ma pot retrage de la acea facultate?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Da,poţi.

2 răspunsuri:
| R3sp3ctt a răspuns:

Normal ca poti, dor nu te-ar tine cu forta acolo

| Scufitarosie22 a răspuns:

Poti sa mergi sa iti confirmi locul unde ai intrat la buget, iar daca intri si la cealalta facultate tot la buget, mergi si spui ca renunti la prima...ideea este sa nu ramai pe afara...