| Șipoș_Dani_1996 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Se poate pica dintr-o singura intrebare gresita la testul psihologic. Era gen daca ma enerveaza persoane din jur. Si din graba am raspuns ADEVARAT.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred, mai ales ca a ta n-a fost ceva care sa urle ca ai probleme. laughing

| Bondarel99 a răspuns:

Si nu e voie sa te enerveze persoane din jur? Ce fel de test era, pentru ce l-ai dat?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate!
Graba cu care ai selectat un raspuns rau, care ti-ar compromite starea pshihica, le da dreptul sa te poata respinge sau pot reanaliza starea ta si decide.