| lavimyless a întrebat:

Buna ziua, am terminat facultatea FSEGA si as dori sa lucrez într-un alt domeniu ca si educatoare.Am primit cateva informatii cum ca ar trebui sa fac conversie profesionala cu durata 2 ani doar ca eu am vazut pe internet ca aceasta conversie se face doar pentru cadrele didactice angajate in învățământul preuniversitar...Ma poate ajuta cineva cu mai multe informatii?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, așa este normal, educatoare fiind cea mai, una din cele mai importante meserii de pe lumea asta. Ca să reușești asta, eu zic să mergi la secția de învățământ de la primăria ta, ei te vor îndruma.

1 răspuns: