| AndreeaAmalia177 a întrebat:

Bună ziua, anul viitor vreau să mă înscriu pentru SGP doar ca am un inceput de dermatita seboreica si am inteles ca la medical se merge si la dermatologie, credeti ca o sa fiu apată? Cine s-a mai confruntat cu asta daca îmi poate raspunde..multumesc mult.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt bareme medicale. Merigi aici si citeste: https://bit.ly/2YmVz7X Eu n-am rabdare. Daca mai ai alte intrebari, eu sunt fost militar (APV-ist).

| AndreeaAmalia177 explică (pentru Salontanul):

Multumesc frumos, m-am uitat si nu am vazut sa se integreze în barem dermatita seboreica" dar jos scrie ca ramane la aprecierea comisiei medicale. oricum din cate am înteles pe vizita medicala sunt foarte stricti, sper sa imi rezolv probleme pana atunci fiindca chiar îmi doresc să intru în sistem!

| Davyd2001 a răspuns:

Si eu am dermatita seboreica, și am văzut că într-un timp numai mi au apărut, o să fie bine, stai liniștită!