| MrMouse44 a întrebat:

Buna Ziua! As vrea fac o postliceala si sa ma fac Asistent medical generalist,dar nu imi place sa lucrez cu ace si cu sange, pot sa fac ceva in privinta asta?
M-am gandit la asistent medical de farmacie, dar cica gasesti greu loc de munca in domeniu.

1 răspuns:
| SARKAN a răspuns:

Pai cei drept nu prea gasesti ca asistent de farmacie.Ca generalist gasesti f usor si e si o munca frumoasa numai ca daca ai frica de ace si sange vere mai bine nu te apuca ca ai sa ai de face cu astea mai tot timpul.eu iti spun din propia experienta.