| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa ma duc la o scoala profesionala si sa ma fac manichiurista.
Imi puteti recomanda o scoala profesionala unde sa pot practica manichiură?
Cand te inscrii acolo trebuie sa dai o proba de aptitudini, daca da cum se procedeaza?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Asta este o problemă SERIOASĂ!

uite ce ziceai acum câteva zile:

"iti zic sincer ca nu stau sa imi deschid inima pe TPU, daca am o problema serioasa o discut cu familia si cu prietenii, nu aici"

deci șterge-o!

| Ana1687 a răspuns (pentru sierra1):

Nu, nu e asa serios, doar ca nimeni pe care cunos eu nu stie unde s-ar putea afla o scoala profesionala in care sa practici si manichiura
Si am vb cu niste prieteni care spun ca s-ar putea sa dau o proba practica si voiam sa vad daca trebuie sa ma pregatesc
Nu sunt de parere ca am spus ceva personal happy