| andreea567890123 a întrebat:

Cat ajuta rezidentiatul la farmacie? Din cate stiu eu am inteles ca daca vrei sa lucrezi intr-o farmacie comunitară, nu ajuta?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

In farmacia de circuit deschis nu ai avantaj (nu se tine cont la salarii) daca ai rezidentiat sau nu. In schimb, daca vrei sa lucrezi intr-o farmacie de circuit inchis, nu poti, decat daca ai rezidentiat. Deci este pentru cei care vor sa lucreze in spital.

| andreea567890123 explică (pentru WhiteLife):

Mersi

| WhiteLife a răspuns (pentru andreea567890123):

Cu drag si multumesc si eu. Nu te stresa cu atatea detalii, vei afla mult mai multe in timpul facultatii happy