| Dinu_Irina_1995 a întrebat:

Buna ziua ce îmi puteți spune concret despre firma worktime din București? ati reușit sa plecați sau este teapa? vreau răspunsuri sigure.multumesc

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Gasesti locuri de munca in strainatate, fara riscul de a fi tepuita, pe site-ul Agentei Nationale de Ocupare a Fortei de Munca (ANOFM) prin reteaua Eures-Romania. Chiar acum, pe site-ul Agentiei gasesti un comunicat cu privire la selectia si recrutarea a 800 lucratori agricoli pentru Spania : http://www.anofm.ro/......-agricol-1

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Tine minte, cele care tin bani inainte de plecare sunt tepe.

| KlArt a răspuns:

Țeapă!
wss

| Momita_Mihaela_1972 a răspuns:

Teapa!