| danashtefan a întrebat:

Buna ziua!
Ce parare aveti de Scoala de masaj Ofelia din Iasi?
Imi puteti recomnda un curs de masaj coordonat de profesionisti, in Iasi? Chiar imi doresc sa profesez nu doar sa am o diploma.
Multumesc frumos!
O zi frumoasa tuturor!

1 răspuns:
| clau44 a răspuns:

Diferă! Unde vrei să profesezi? Într-un salon de coafură/frizerie/masaj sau într-un cabinet medical? Tehnicianul maseur nu este recunoscut în cabinetele medicale, aici este nevoie de postliceală cu specializarea balneofizioterapie sau balneofiziokinetoterapie! Doar în saloanele de coafură sau de terapii alternative va fi recunoscut.