| lo a întrebat:

Buna ziua!
Ce parere aveti despre site-urile care iti ofera o remunerare doar ca sa raspunzi la anumite sondaje online? Cat de legale/serioase pot fi?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Sunt cat se poate de legale si serioase, problema e ca POTI castiga PANA LA cateva sute de euro pe zi, dar pentru a ajunge la performanta asta trebuie sa treaca vreo doi ani in care pierzi cateva ore pe zi intr-un mod plictisitor si enervant, ai multe conditii, nu doar intri si dai click, si trebuie sa devii un fel de sef de echipa, iti atragi cat mai multi"adepti" care sa dea click ca si tine, si tu vei primi un procent din castigul lor, cand vei avea (de fapt, DACA) vei avea cateva sute de subordonati, vei castiga si tu un salariu decent.
Intr-adevar, sunt oameni care castiga din asta. Varul meu a castigat 28 de euro in 3 luni de zile big grin

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti fi si legale si serioase doar ca mai mult de cativa centi pe saptamana nu ai sa scoti

| lo explică:

Multumesc pentru raspunsuri, era doar o curiozitate deoarece in ultimul timp tot vad astfel de reclame pe net.Mie mi s-au parut ca sunt fraude care profita de situatia económica actuala.