| Florin181997 a întrebat:

Cine știe cât costă cursul de însoțitor de zbor (steward) la Wizz air? Dau fundă. Mulțumesc!

1 răspuns:
| lilianaadelina a răspuns:

Http://www.cumajungistewardesa.ro/curs-pregatire-wizzair/

Inscriere
Cursul costa 390 RON! Taxa de inscriere poate fi platita online (cu cardul) sau prin prin banca. Pentru a plati cu cardul, te rugam sa accesezi butonul de mai jos.
Daca doresti sa platesti direct in banca, o poti face in contul de mai jos.

The Guide PR S.R.L.

Cont: RO47 INGB 0000 9999 0436 1670
Banca: ING Office Stefan cel Mare Polona
* La plata prin transfer bancar, completati numele participantului si adresa de email in caseta observatii (detalii de plata). Taxa este nerambursabila. Locul la conferinta este rezervat in momentul inregistrarii platii. Organizatorii isi rezerva dreptul de a anula evenimentul, caz in care, taxa de inscriere va fi restituita. Prin efectuarea platii, participantii la conferinta confirma ca au luat la cunostinta de aceasta posibilitate.