| Monica337 a întrebat:

Eu sunt clasa a 12 a, iar după terminarea liceului doresc să dau la Facultatea de Medicină "Ovidius" din Constanța. Aș vrea sa știu dacă la admitere se dau si întrebări ca cele din grilele postate de ei pe site-ul facultății. Totodata, aș vrea să știu dacă pot găsi undeva răspunsurile grilelor pentru a mă putea corecta. Vă mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Da la facultatea de medicina din Bucuresti ca la toate celelate facultati de medicina din tara nu inveti nimic. O sa-ti spun un lucru, eu sunt inginer fizician, am absolvit fizica tehnologica in Bucuresti, am 51 de ani si daca invatam la alta facultate din tara ieseam un tantalau si nu ma aprecia nimeni. Noi am fost 60 cand am absolvit facultatea de fizica in Bucuresti, din 60 de colegi, 30 tot prosti sunt si astazi. happy Ceilalati 30 (eu am absolvit al 18 lea) castiga (cateodata) intre 1000 si 10000 de dolari pe luna.