| RebbiRebi a întrebat:

Bună ziua, îmi poate oferi cineva o părere despre slujba ca dispecer la taxiuri?(cineva care a lucrat in acest domeniu, nu sa îmi dea părere din auzite).
Țin sa menționez că locuiesc intr-un orășel micuț, iar mâine ma duc in probă.
Trebuie sa ma aștept sa îmi intre apel după apel?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, apel după apel după apel. Este o muncă foarte stresantă psihic.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sigur, au capsa pusa continuu, pentru ca au de a face cu "clienti" care sunt beti, nu stiu sa se exprime, nu stiu unde sunt, etc. asa ca PERMANENT au ton ACRU... RAUUUUUU

si sunt pe cale de disparitie, nu am mai dat telefon la dispeceratul unui taxi de ani buni, chestia s-a mutat pe app de smartphone de cel PUTIN 7-8 ani, si acum, faci, cerere, si apoi vezi taxi-ul unde e FIZIC in aplicatie, ca sa te repezi jos sau sa mai bei o bere pana vine taxiu' tongue