| vladS04 a întrebat:

Buna ziua. Imi poate spune cineva care este diferenta dintre ETTI si IEEIA (IASI)
P.S Nu imi dati link de la site-ul facultatii

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ar trebui sa intri tu pe fiecare pe site sa citesti informatiile si sa compari. Te referi la ambele facultati care apartin de Universitatea Tehnica din Iasi? Si nu intelegi diferenta in ce priveste profilul/specializarea?

Sa stii ca exista si grupuri pe Facebook si evenimente pentru a afla mai multe despre fiecare facultate si sunt studenti voluntari care iti raspund la orice intrebare. Cred ca in curand vor anunta cand se tin, eu imi amintesc ca se tineau relativ repede dupa ce aparea vremea calda.