| mc2nistor a întrebat:

imi poate spune cineva despre cursurile de Intact Media Academy, si foarte important daca este cineva ce a facut cursurile acestea. Sunt foarte interesat, dar vreau sa stiu daca am garantarea locului de munca dupa absolvire. Multumesc si astept raspunsuri.

1 răspuns:
| debarasator63 a răspuns:

Jumatate dintre cei care lucreaza la Intact Group (adica Antenele) au studiat si s-au format acolo. Cu locul de munca e un pic mai complicat, totusi ai sanse mari sa prinzi ceva daca esti printre primii.