| fabian12345326 a întrebat:

luni incep liceul, la Ucecom,, Spitul Haret" Bucuresti si vreau sa va intreb daca nu iau bacul nu pot sustine examenul de frizer?
Si o parere despre acest liceu

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mâine te poți face frizer doar să ții cu pricepere in mână, foarfeca și pieptenele

| DanielIlie a răspuns:

De ce începi cu o negație? Nu iau bacul... O să l iei negreșit, vei fi un frizer desăvârșit. Baftă.

| fabian12345326 explică (pentru DanielIlie):

Multumesc, dar am zis asa pentru a fi sigur, decibdaca sti, iminpotibspune daca dau examenul de frizer chit ca nu iau bacul?