Ma gandeam sa dau la Academia Fortelor Aeriene pe sectia naviganti avion ca sa ies pilot de F-16 insa nu sunt inca sigur ce sa fac avand in vedere ca aceasta slujba cere multe sacrificii. Ma mai gandeam sa ma duc tot la AFA la un profil de nenaviganti sau in civilie la Inginerie Aerospatiala. Ma puteti ajuta cu cateva opinii, sfaturi? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Si cu branza in pod dar si cu burta plina, nu se poate. Fa sacrificii daca vrei sa fii pilot. Daca nu, mergi pe un profil "la sol".