| WangLouis a întrebat:

Buna ziua!
Ma intereseaza si pe mine cateva detalii despre Facultatea de Administratie si Afaceri din Bucuresti sau mai bine spus niste pareri.
Este cineva care studiaza la aceasta facultate sau a terminat studiile aici?

Răspuns Câştigător
| Sosuletz19271 a răspuns:

Da. Fratele meu a fost aici. A terminat-o acum 1 an. Din cate se zice si din vorbele lui imi da impresia ca este o facultate foarte buna. Ce este drept, e mult de munca (din cate mi-a mai spus el). Succes!