| MarianaPoham21 a întrebat:

Bună ziua/seara
Știe cineva dacă la Cinema City ( ca și casier) se cere experiență, sau acceptă și începători?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce pierzi dacă încerci? happy
Într-adevăr, cei cu experiență au intotdeauna un avantaj, dar asta nu înseamnă că tu nu-i poți convinge că te vei descurca. Du-te și depune un CV. Fii optimistă și învață să ai încredere in tine.

2 răspunsuri:
| Aurora99 a răspuns:

Salut! Lucrez intr-o firma care nu necesita niciun grad de pregatire. Tu esti propriul tau sef si ai in jur nu numai colegi, ci prieteni care se sprijina si se invata reciproc. Categoriile de varsta sunt de la 16 ani pana cat se poate de mult. E o firma recunoscuta si premiata la nivel global care nu are limite. Cand am intrat in aceasta afacere mi-am spus ca literalmente este prea perfecta ca sa fie adevarata, insa cu adevarat este. Poti fi acceptat cu sau fara examenul de bacalaureat luat. Este o firma in care lucrezi undeva de la 1-2 ore/ saptamana pana unde poti tu. Este si fulltime si part-time. Daca te intereseaza si vrei sa ai un al doilea job pe langa ce lucrezi tu sau chiar sa te dedici afacerii complet, da-mi mesaj in privat. O zi frumoasa!

| TatianaIstrate a răspuns:

Https://www.ejobs.ro/......ke/1189335 Vad ca e trecut la Entry Level si accepta si studenti... Deci nu cred ca e necesara experienta