| aramnicolae a întrebat:

Sunt elev in a 12, si as dori sa dau la medicina la cluj.Intrebarea e daca e adevarat ca la cluj abia scoti 5 datorita profesorilor super severi.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai asculta si tu toate zvonurile. Stii cate din zvonurile auzite de mine de diversi profesori/elevi etc s-au adeverit? Maxim 10%. E normal sa fie severi pentru ca centrul universitar din cluj este foarte bun si medicina e o facultate grea, mai bine sa fie stricti, sa stim ca intram pe maini bune la spital. Daca inveti si-ti dai silinta nu ai cum sa nu faci ce trebuie.