| Paun_Alexandru_1984 a întrebat:

Sunt elev la liceu și m-am gândit ca după bacalaureat sa incerc sa dau admitere la FIM(Facultatea de inginerie medicala din București). Problema este că nu găsesc multe documente legate de admitere.Imi poate spune cineva la ce se da admitere? Am vreo șansă daca știu doar matematica, informatica și puțină fizica? Sau e musai sa mă descurc la chimie?
Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| adriangrowinglife12 a răspuns:

Incearca sa cauti pe Facebook grup de admitere la acea facultate, poate gasesti si acolo probabil vei gasi toate detaliile.

| ionicabubulina112112 a răspuns:

Incearca sa cauti pe Facebook grup de admitere la acea facultate, poate gasesti si acolo probabil vei gasi toate detaliile.A, si era sa uit Chimia este esentiala in acel domeniu