| Stf_Alex_1997 a întrebat:

Bună ziua TPU.

Am nevoie de câteva informații va rog.

La upg pot opta pentru doua profiluri și sa întru la ambele iar după sa aleg unul?
Adică se poate sau direct îmi aleg ei unul?
Gen dacă la Management as întra fără taxa și la Contabilitate cu taxa și ar trebui sa aleg după..sau îmi aleg ei direct profilul mai ok?

Și cum se face selecția? Am văzut ca anul trecut erau persoane cu 7-8 la cu taxa și unele cu 6-6.5 la fără taxa. Si nu pe locurile speciale.

Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La aceeași facultate nu poți da admiterea de maniera gândită de tine.