| Thecurious a întrebat:

tuturor, as vrea sa aflu opiniile, celor care urmeaza sau au urmat cursurile a doua facultati (in concomitent), despre ritmul de lucru. Puteti sa relatati si opiniile cunoscutilor care au trecut prin asemenea situatie.

4 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Salutari!

Ei bine, daca faci doua facultati mai userele merge, dar daca faci facultati mai grele, nu merge.

| Thecurious explică (pentru 1231242):

Da-mi cateva exemple de facultati "grele" si "usurele".

| 1231242 a răspuns (pentru Thecurious):

Greu:drept, medicină, arhitectură, informatică
ușor:tot ce ține de uman:socio, filosofie, biologie

Astea sunt clasificări făcute de mine personal, poți să nu fii de acord cu ele. Bineînțeles, mai sunt și cele medii.

| Thecurious explică (pentru 1231242):

De ce crezi ca filosofia ar fi usoara?