| Ionut_Bogdan_1997_Oxut a întrebat:

Bună ziua, vă rog frumos, poate cineva să-mi spună dacă se consideră semn, faptul că am scris pe foaia de mijloc la bac în partea dreapta sus și s-a imprimat pe pagina 3?

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Nu. Stai relaxat. Bafta! ( Si eu am patit la competente asa)

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu ești tu de vină deci nu e un semn

| Tramadol a răspuns (pentru sierra1):

Teoretic e de vina pentru ca n-a deschis foaia cand sa completeze, dar poate datorita emotiilor. Sper ca nu ai facut/vei face la fel laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Tramadol):

Nu n-am făcut la fel

| Tramadol a răspuns:

Pai daca iti apare numele acolo, s-ar putea sa fie cam nasol. Probabil datorita emotiilor ai uitat sa deschizi foaia inainte sa completezi, ar putea sa treaca cu vederea. Sa speram ca nu se va uita nimeni la asta.