| RaduGeorge12 a întrebat:

Bună ziua.Vă rog să mă ajutați.Ma găndesc sa dau la STS la academia tehnica militară și nu reușesc să găsesc care sunt probele fizice.M-am uitat pe site-ul lor și erau doar specificate fără să le enumere sau ceva. Știe careva care sunt probele de la STS și baremele dacă se poate.Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu pregateste-te pentru ce e mai rau, trebuie sa ai conditie fizica si psihica. Fa in asa fel incat orice ti s-ar cere acolo la proba fizica sa fi in stare sa faci.