| GabrielAlex1994 a întrebat:

Vreau sa fac scoala de subofiteri jandarmi de la Fălticeni si nu stiu care ar fi salariul dupa ce termin.Am cautat pe google si am vazut ca ar fi cam 1800 de lei, dar as vrea sa stiu daca pe langa banii astia intra si alte sporuri sau sunt incluse in ei.As fi recunoscator daca ati putea sa imi oferiti si alte informatii utile.Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca s-a omis faptul ca primesti 1800 lei, dupa 2-3 ani de vechime, ca la inceput primesti 1200-1300 lei.
Despre ce sporuri vorbesti?
Ce crezi ca dau la sapa, sau desfunda canalizari sa primeasca spor de "rusine" sau munca grea?!

| GabrielAlex1994 explică (pentru Violleta2022):

Daca nu esti informata te rog sa pastrezi prostiile pe care le spui pentru tine! Multumesc.

| Violleta2022 a răspuns (pentru GabrielAlex1994):

Cand o sa te loveasca realitatea, o sa vezi ce mut ramai...
Stiu ca vreti bani multi, dar nu luati in considerare ca habar nu aveti de o anumita meseir si ca nimeni, dar absolut nimeni, nu primeste salarii mari, la inceput de cariera.
Ma rog, cand trebuie sa mai cresti ca sa intelegi ce-ti spun acum.