| asmanamariaaa98 a întrebat:

Bunaaa.
Vreau sa imi deschid un magazin online si vreau sa trimit in Europa Bratari, inele, cercei.
Cu ce as putea trimite in Europa? Cei de la dhl, ups pentru o bratara care urma sa trimit in Germania mi-au cerut 70 de euro.
Exista alte modalitati de a trimite mai ieftine chiar daca dureaza 2-3 saptamani?
Multumesc dau funda

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

DHL si UPS sunt foarte scumpi, costand zeci si sute de euro, pentru 1 pereche de cercei de 2 euro.
Modalitatile cele mai ieftine sunt cu Posta Romana, dar dureaza saptamani foarte multe, din cauza pandemiei.
Acum nu-i nici recomandat si nici sanatos sa trimiti ceva in europa. Dar poti vinde in tara, unde vrei si cum vrei.

| sierra1 a răspuns:

Ai și in tară așa ceva (mag online)?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cea mai iefrină modalitate cunoscută de mine este Poșta Română.

| DoamnaGasca a răspuns:

Ai putea sa le trimiți prin poștă. Nu cred că te-ar costa atât de mult