| Mdll966 a întrebat:

Bunaaaa! Ce parere aveti despre facultatea de drept?

4 răspunsuri:
| Kassandra1408 a răspuns:

Depinde in ce oras o faci si cat de mult esti dispusa sa inveti. Am o prietena care e la Targoviste si ii place la nebunie. Spune ca e mult dar nu foarte greu si ca se descurca. Atat ca profesorii sunt cam delasatori iar ei au de citit cam 1000 de pagini la 2 saptamani. La examene se mai dau si bani, dar asa e peste tot. Daca iti place, iti recomand sa te inscrii. La unele facultati se da examen de admitere, la altele nu.

| madutza2468 a răspuns:

Hmmmmm...e frumos domeniul in care a sa lucrezi,dupa terminare facultatii,insa multi o fac, iar o mare parte din ei fac facultatea iau diploma si ramana cu ea in mana, adica nu lucreaza ca avocat sau altceva ci lucreza intr-un domeniu ce l-a invatat in afara facultatii.

| Mdll966 explică:

Multumesc!

| cristian92 a răspuns:

Sunt fete bune acololaughing!