| Gia23 a întrebat:

Bunza ziua, stie cineva in ce consta proba practica pe calculator pentru postul de secretar notarial? Va multumesc!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intreabă angajatorul la ce se referă exact proba, fiecare decide asupra ei, notarul fiind o entitate cvasi-independenta

| Gia23 explică (pentru sierra1):

Va scriu pentru a va felicita pentru ca ati fost selectata pentru a participa la proba practica de utilizare a calculatorului.....doar asa suna!

| sierra1 a răspuns (pentru Gia23):

Birotică - office - comunicare prin net. Dacă astea la stăpânești, ești ca promovată

| Gia23 explică (pentru sierra1):

Sper sa fie asa, multumesc!

| sierra1 a răspuns (pentru Gia23):

Dacă astea la stăpânești, așa va fi